Birlik Haber-Sen Yönetimi Adana’da Temsilcilerle Buluştu

31/08/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, Birlik Haber-Sen Adana Şubesi tarafından organize edilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar.

Genel Başkan Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, Adana Şube Başkanı Halit Ağca ve Yönetim Kurulu Üyelerinin düzenlediği temsilciler toplantısına katıldılar. Adana teşkilatı ve işyeri temsilcileri ile bir araya gelen Birlik Haber-Sen Yönetimi, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Birlik Haber-Sen’in çalışmaları hakkında bilgiler veren Genel Başkan Budak, yürütülen projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yakın zamanda yayımlanan ‘Büyük PTT Çalıştayı” kitapçığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Budak, PTT A.Ş. çalışanları ve Birlik Haber-Sen adına önemli bir çalışma olduğunun altını çizdi.

Temsilcilerden gelen soruları yanıtlayan Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, işyeri temsilcilerinin sendikaların illerdeki teşkilatlarının en güçlü yapı taşı olduklarını ifade ettiler.

Gerçekleştirilen toplantı aile fotoğrafının ardından sona erdi.

Okunma Sayısı : 216

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?