Başkanlarımızdan PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Akbulat’a Ziyaret

05/03/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcımız Muzaffer Boskurt, Ankara 17 Nolu Şube Başkanımız Evren Akpınar ve Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Fatma Safiye Yelken; PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Sendikamızın yürüttüğü çalışmaları anlatan Genel Başkanımız Ömer Budak, Basın Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda Genel Yetkili Sendika olarak hizmet kolundaki kamu görevlilerinin sosyal, ekonomik ve özlük haklarının geliştirilmesi konusunda yoğun çalışmalar sarf ettiklerini belirtti. Genel Başkanımız Budak, PTT A.Ş. çalışanlarının sorunlarını ve taleplerini Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut’a iletti.

Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü Genel Başkanımız Ömer Budak ve heyetine teşekkürlerini sunan PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut, sendikanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. İletilen sorunların ve taleplerin dikkate alacağının altını çizen PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut, Genel Başkanımız Ömer Budak ve heyetine çalışmalarında başarılar diledi.

Okunma Sayısı : 345

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?