Genel Başkanımız Budak’tan Yeni Şafak’a Ziyaret

07/03/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Hüseyin Likoğlu’nu ziyaret etti.Genel Başkanımız Ömer Budak; Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Hüseyin Likoğlu’nu, Yeni Şafak Ankara Temsilciliğindeki makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Birlik Haber-Sen hakkında bilgiler veren Genel Başkanımız Budak, yapılan çalışmalardan ve yürütülen projelerden bahsetti. Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen olarak yüklenilen misyonun önemine değinen Genel Başkanımız Budak, çalışanların sosyal, ekonomik ve özlük haklarının savunucusu olduklarını ifade etti.

Ülke ve dünya gündeminin değerlendirildiği görüşmede; FETÖ terör örgütünün yapılanmaları, 15 Temmuz hain darbe girişimi, Meclis seçim yasası, basın çalışanlarının sorun ve sıkıntıları gibi konular üzerine önemli değerlendirilmelerde bulunuldu.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Hüseyin Likoğlu, Genel Başkanımız Ömer Budak önderliğindeki Birlik Haber-Sen’in çalışanlar için verdiği mücadelenin takdire şayan olduğunu vurguladı ve Genel Başkanımız Ömer Budak ile ekibine başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Genel Başkanımız Ömer Budak, Yeni Şafak Ankara Temsilcisi Hüseyin Likoğlu’na hediyesini takdim etti.

Okunma Sayısı : 161

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?