AB Projemizin İstanbul’da Gerçekleşen Eğitimi Tamamlandı

22/09/2017

Birlik Haber-Sen olarak geliştirdiğimiz "Türkiye Kamu İletişim Hükümlerindeki Sosyal Diyalog Kapasitelerinin Geliştirilmesi" başlıklı projemizin eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor.

"Türkiye Kamu İletişim Hükümlerindeki Sosyal Diyalog Kapasitelerinin Geliştirilmesi" başlıklı 3 gün süren Avrupa Birliği Projemizin İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz 2. eğitimi de tamamlandı.

PTT A.Ş. ve TRT temsilcilerinin de katıldığı eğitim programımız da Gülayşe Yetmez hocanın sunumuyla "Sosyal Diyalog" ve "Lobicilik ve Savunuculuk" konularını işleyerek analizlerde bulunduk. Hizmet kolumuza uyarlayarak, çalışanlarımızın sosyal, ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi için daha neler yapılabilir konusunda beyin fırtınaları oluşturduk.

Programda konuşan Genel Başkanımız Ömer Budak, “Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda Genel Yetkili Sendika olarak, hizmet kolumuzdaki çalışanların sosyal, özlük ve ekonomik haklarının genişletilmesi için eğitimlerimizi aralıksız devam ettiriyoruz. Kendimizi geliştirerek, daha fazla hizmet üreteceğimize inanıyoruz. Biz her zaman hizmet kolu çalışanlarımızın refahı ve ekonomik rahatlığı için mücadelemizi sürdürüyoruz” diye konuştu.

Okunma Sayısı : 136

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?