RTÜK Çalışanları Geleneksel Futbol Turnuvasında Kıyasıya Mücadele Etti

20.12.2023 17:17

RTÜK Çalışanları Geleneksel Futbol Turnuvasında Kıyasıya Mücadele Etti

Her yıl düzenlenen ve Birlik Haber-Sen'in sponsor olduğu RTÜK çalışanlarının katıldığı geleneksel futbol turnuvasının heyecan dolu finali gerçekleştirildi. Turnuvada, RTÜK çalışanları yeşil sahada hünerlerini sergileyerek, iş stresinden uzaklaştı.

Bu yılki turnuvada, İzintahsisler ve Yunaytıt takımları arasındaki final maçı büyük bir çekişmeye sahne oldu. İzintahsisler takımı, rakibini 8-2 gibi farklı bir skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Yunaytıt takımı ise turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Üçüncülük kürsüsünün sahibi ise Bilgi Teknolojileri takımı oldu.

Maçın sonunda, Genel Başkan Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin ve Birlik Haber-Sen RTÜK Başkanı Cemal Sonunur, kazanan takımlara ödüllerini takdim etti. Ödül töreninde, takımların başarısı kutlandı ve turnuvanın birlik ve beraberlik içinde geçtiği vurgulandı.

Ayrıca, Daire Başkanları Aydın Demir, Olcay Çiçeklitaş ve Osman Arvas da final maçına katılarak, etkinliğe desteklerini gösterdiler. Bu önemli etkinlik, RTÜK çalışanlarının hem spor yapma hem de sosyal etkileşimde bulunma fırsatı bulduğu bir platform olarak öne çıktı.

Turnuva, çalışanlar arasındaki dayanışmayı ve takım ruhunu güçlendirirken, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

DİĞER HABERLER