Budak ve Boskurt, Güneydoğu’da Teşkilat Çalışmalarına Devam Etti

03.05.2019 13:48

Budak ve Boskurt, Güneydoğu’da Teşkilat Çalışmalarına Devam Etti

Teşkilat çalışmalarını sürdüren Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Boskurt, Güneydoğu Anadolu’daki il teşkilatlarını ziyaret ederek Şanlıurfa Şube Başkanı Mithat Özgültekin, Diyarbakır Şube Başkanı Ünal Tekin, Batman İl Başkanı Kadri Sevinç, Yönetim Kurulu Üyeleri, işyeri temsilcileri ve üyelerle bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Çalışmalar kapsamında; Şanlıurfa, Diyarbakır ve Batman’ı ziyaret eden Birlik Haber-Sen Heyeti, PTT A.Ş. çalışanları ile bir araya geldiler. Çalışanlardan gelen soruları ve talepleri dinleyen Genel Başkan Ömer Budak, iletilen soruları yanıtladı ve kendilerine ulaşan her talebin Birlik Haber-Sen için önem arz ettiğini vurguladı. Sendika çalışmaları hakkında da bilgiler veren heyet, yakın zamanda yapılan Kurum İdari Kurulu Toplantısı’nda üzerinde durarak konuşulan ve yakın zamanda kazanıma dönecek maddelerden bahsettiler. Yaklaşan 15 Mayıs sürecini hatırlatan Birlik Haber-Sen Yönetimi, Genel Yetkili Sendika olmanın gururunu bir kez daha yaşadıklarını söyledi.

Çalışmalar kapsamında gidilen illerin, Başmüdürlerini ve Müdürlerini makamlarında ziyaret eden Birlik Haber-Sen Yönetimi, çalışanlardan gelen talepleri iletti. Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen olarak yapılan çalışmalardan bahseden heyet, yürütülen çalışmaların kamu çalışanları için büyük önem taşıdığının altını çizdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başmüdürler ve Müdürler, Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretlerde; Şanlıurfa Şube Başkanı Mithat Özgültekin, Diyarbakır Şube Başkanı Ünal Tekin, Batman İl Başkanı Kadri Sevinç, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İşyeri Temsilcileri ile toplantılar yapan Birlik Haber-Sen Heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar ve tavsiyelerde bulundular.