Ankara 4 Nolu Şube “Geleneksel Kahvaltı ve İstişare Toplantısı” Düzenledi

20.01.2020 13:40

Ankara 4 Nolu Şube “Geleneksel Kahvaltı ve İstişare Toplantısı” Düzenledi

Birlik Haber-Sen 4 Nolu Şube Başkanı Ali Yaz ve Yönetim Kulu Üyelerinin Ankara’ da düzenledikleri programa Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Sekreter Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, İşyeri temsilcileri ve çok sayıda üye katıldı.

Çalışma hayatında yaşanan sıkıntı ve çözüm bekleyen konuların görüşülerek istişare edildiği toplantıda Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, sendikanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ömer Budak, yakın zamanda yapılan Kurum İdari Kurulu Toplantısı (KİK) ve Kamu Personeli Danışma Kurulu (KPDK) Toplantısında görüşülen maddeler hakkında bilgi vererek, değerlendirmelerde bulundu. Budak, Birlik Haber-Sen olarak PTT A.Ş. çalışanları adına sürekli ve düzenli çalışmalar yürüttüklerini vurgulayarak, sendika olarak başta üyeleri olmak üzere, tüm hizmet kolunda görev yapan kamu görevlileri için canla başka çalıştıklarını söyledi. 

Programın açılış konuşmasını yapan Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Ali Yaz, ise Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerine ve üyelere katılımları için teşekkür etti. Ankara 4 Nolu Şube olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Yaz, üyeleri için durmaksızın çalıştıklarını dile getirerek bu kutlu mücadelenin bir neferi olmaktan gurur duyduğunu vurguladı.

Birlik Haber-Sen Genel Sekreteri Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç’ da konuşma yaparak, bilgilendirmelerde bulundular.

Programa katılan üyelerin sorularını yanıtlayan Birlik Haber – Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, PTT A.Ş’ de yaşanan gelişmeler hakkında da istişarelerde bulundular.