Sakarya İl Başkanımız Yılmaz’dan Başmüdür Taşpınar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

28/11/2016

Sakarya İl Başkanımız İhsan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya PTT A.Ş. Başmüdürlüğüne atanan Halit Taşpınar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Sakarya İl Başkanımız İhsan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya PTT A.Ş. Başmüdürlüğüne atanan ve yeni görevine başlayan Halit Taşpinar’ ı hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Sakarya’da ki çalışanların sıkıntı ve taleplerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya PTT A.Ş. Başmüdürü Halit Taşpınar, Birlik Haber-Sen’in Basın Yayın ve İletişim Hizmet kolunda Genel Yetkili Sendika olduğunu ve büyük başarılara imza attığını belirterek, Sakarya’da el ele vererek çalışanların bütün problemlerini çözerek, Sakarya PTT A.Ş.’nin başarılarını artıracaklarına inandığını söyledi.

Sakarya İl Başkanımız İhsan Yılmaz ise Birlik Haber-Sen olarak, halka hizmeti hakka hizmet desturuyla yola çıktıklarını anımsatarak, Başmüdürle birlikte hem kurumun kalkınması için, hem de çalışanların mutlu olması için mücadele edeceklerini söyledi.

Okunma Sayısı : 3189

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?