PTT A.Ş. ve TRT KİT Komisyonu Başkan Vekili Deligöz’ den Sendikamıza Ziyaret

18/11/2016

PTT A.Ş. ve TRT KİT Komisyonu Başkan Vekili ve Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz sendikamızı ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer Budak ile istişarelerde bulundu.

PTT A.Ş. ve TRT KİT Komisyonu Başkan Vekili ve Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Genel Başkanımız Ömer Budak’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ziyarette Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Cüneyt Özban, Muzaffer Boskurt ve Erzurum Şube Başkanımız Abdulhekim Yıldırım hazır bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, kendisinin de bir Erzurumlu olduğunu belirterek Orhan Deligöz’ü ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

PTT A.Ş. ve TRT çalışanlarının sorun ve problemlerini KİT Komisyonu Başkan Vekili Deligöz’e aktaran Genel Başkan Ömer Budak, PTT A.Ş. ve TRT’de personel eksikliğinin olduğunu, unvan yükselme sınavları ve yönetmelik değişikliklerinin yapılması konusunda destek istedi.

Sıcak ve samimi karşılamadan dolayı Genel Başkanımız Ömer Budak’a ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür eden PTT A.Ş. ve TRT KİT Komisyonu Başkan Vekili ve Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, sorunların çözümü için ilgili Bakanlıklar nezdinde ve KİT Komisyonlarında gerekli girişimlerde bulunacağını iletti.

Ziyaretin sonunda Genel Başkanımız Ömer Budak, Orhan Deligöz’e, Mehmet Akif İnan tablosu hediye etti.

Okunma Sayısı : 1309

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?