MEMUR-SEN'DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

07/09/2016

Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın ve Memur-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, Sendikamızı ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer Budak ve Başkan Yardımcılarımızla görüş alışverişinde bulundular.

Memur - Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı - Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı - Enerji Bir Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ve Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle görüşerek, istişarelerde bulundular.  

Birlik Haber-Sen’in yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulunan Memur - Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Birlik Haber-Sen’in sendikal çalışmalarının hizmet kolunda göz doldurduğunu belirterek, çalışmalarından dolayı Genel Başkanımız Ömer Budak’ı ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.

Yeni hizmet binasının Birlik Haber-Sen teşkilatını daha da canlandıracağını belirten Ali Yalçın, “Mekânlarımızı gençlerin, insanların gelebilecekleri ve kültürel olarak beslenebilecekleri bir boyuta taşımalıyız. Unutmayalım ki mekânları değerli kılan, içinde üretilen hizmetlerdir. Yoksa bu tip mekânların bizim nazarımızda hiçbir ehemmiyeti yok” dedi.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Memur-Sen yönetimine teşekkür etti.

Ziyarette Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız, Mevlüt Burgaç, Cengiz Bekar, Cüneyt Özban ve Muzaffer Boskurt hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 1011

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?