MEMUR-SEN'DEN ÇALIŞMA BAKANI MÜEZZİNOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

06/09/2016

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve Memur-Sen heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine gelen Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ve beraberlerindeki Memur-Sen heyeti, hayırlı olsun dileklerini iletti. Toplantıda çeşitli konularda istişareler de gerçekleştirildi.

OLAĞAN SÜRECE DÖNÜLMESİNİ BEKLİYORUZ

Türkiye’nin olağanüstü bir süreçten geçtiğini belirten Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "15 Temmuz kanlı darbe girişimi devletimizin, milletimizin ve sivil toplum örgütlerinin dik duruşu ile önlemiştir. Türkiye önemli bir badireyi atlatmıştır. Bu süreçte diğer tüm kamu kuruluşlarında olduğu gibi Çalışma Bakanlığı’nda büyük bir gayret içerinde olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin bu olağanüstü süreci geride bırakarak, olağan gündemine dönmesini temenni ediyoruz. Çalışma Bakanlığı’ndaki olağanüstü sürecin de acilen son bulmasını, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerinin çözüme kavuşması için gerekli çalışmaların yapılmasını bekliyoruz” dedi.

TALEPLER BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NA İLETİLDİ

Yalçın, “3. Dönem Toplu Sözleşmerine bağlı olarak üzerinde çalışma yapılacak konular”, “Kamu Personeli Danışma Kurulu gündemine getirilen üzerinde değerlendirme yapılan konular” ve “gelişen yeni durumlara göre hayata geçirilmesi istenilen diğer konular”ın bulunduğu talepler dosyasını Bakan Müezzinoğlu’na iletti.   

Bakan Müezzinoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Memur-Sen heyetine teşekkür etti, kamu görevlilerinin talep ve beklentilerini karşılamak için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Ziyarette Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Hacı Bayram Tonbul, Levent Uslu, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Ulaştırma Memur-Sen Genel Can Cankesen, Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan, Memur-Sen Emekliler Komisyonu Genel Başkanı Emin Şenver, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Genel Başkanı Habibe Öçal, Memur-Sen Engelliler Komisyonu Genel Başkanı Elvan Uğurlu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 1239

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?