Gülcüoğlun’dan Sendikamıza Ziyaret

09/11/2017

Birlik Haber-Sen eski Genel Başkanı ve Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcılarımızla görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, eski Genel Başkan Şinasi Gülcüoğlu’ nun yönetime ve sendikaya büyük katkılarının olduğunu vurgu yaparak, Birlik Haber-Sen’in üye sayısının artmasında Gülcüoğlu’ nun emeğinin olduğunu söyledi.

Budak, “Gülcüoğlu’nu çalışkan ve kararlı biri olarak tanıdık. Çalışkanlığını birlikte mesai yaparken de gördük. Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan için büyük bir kazanç. Bünyan iki yılda olumlu yönde büyük değişim geçirmiş bunu gözlerimizle gördük. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Birlik Haber-Sen’in kendisi için bir yuva olduğunu belirten Şinasi Gülcüoğlu, ise Birlik Haber-Sen’in Basın- Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda büyük başarılara imza attığını söyledi. Birlik Haber-Sen yönetimine çalışmalarında başarılar dileyen Gülcüoğlu, bir süre birlikte yönettikleri sendikanın durmadan yoluna devam etmesinin gurur verici olduğunu ifade ederek, yeni yönetim kurulunun azimli ve gayretli çalışmaları devam ettiğini ve başarıdan başarıya koştuklarını kaydetti.

 

Okunma Sayısı : 297

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?