Genel Başkanımız Budak, Bakan Yardımcısı Coşkunyürek’ i Ziyaret Etti

13/03/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Ankara 17 Nolu Şube Başkanımız Evren Akpınar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek’ i ziyaret ettiler.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek’ i makamında ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer Budak ve Ankara 17 Nolu Şube Başkanımız Evren Akpınar, Bakan Yardımcısı Coşkunyürek ile görüş alışverişinde bulundular.

Sendikamız hakkında bilgi veren Genel Başkanımız Ömer Budak, Birlik Haber-Sen’in, Basın, Yayın ve İletişim Hizmet kolunda PTT A.Ş., TRT, RTÜK, BTK, BYEGM çalışanlarının sosyal, özlük ve ekonomik haklarını savunucusu olduklarını söyledi. Sendikamızın hizmet kolumuzda genel yetkili sendika olduğuna dikkat çeken Budak, Birlik Haber-Sen, olarak her zaman milletten ve adaletten yana olduklarını belirterek, milletin ve ülkenin huzuru için çalıştıklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek ise Memur-Sen’in ve Birlik Haber-Sen’in yürüttüğü çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, Memur-Sen’e ve Birlik Haber-Sen’e teşekkür ederek, başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Genel Başkanımız Ömer Budak, Bakan Yardımcısı Coşkunyürek’ e Asr Suresinin yazılı olduğu bir pano hediye etti.

Ziyarette Giresun eski Milletvekili Ali Temur’da hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 916

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?