Genel Başkanımız Budak, AK Parti Milletvekili Deligöz’ü Ziyaret Etti

07/12/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak, AK Parti Erzurum Milletvekili, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi ve Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi Orhan Deligöz’ü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti.

Genel Başkanımız Ömer Budak, AK Parti Erzurum Milletvekili, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi ve Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonu Üyesi Orhan Deligöz’ü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ederek gündemdeki konularla ilgili olarak fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz’ün Erzurum ve Türkiye için büyük hizmetlere imza attığına dikkat çeken Genel Başkanımız Ömer Budak, Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz’e hizmet koluna yönelik bilgi verdiğini ve ülkemizin gündemine yönelik istişarelerde bulunduklarını belirtti. Deligöz’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Genel başkanımız Budak, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, Ömer Budak’ın kendisi için çok değerli olduğunu belirterek, kendisiyle gündeme dair fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Okunma Sayısı : 413

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?