Erzurum Memur-Sen'den Sendikamıza Ziyaret

17/11/2016

Memur-Sen Erzurum İl Başkanı ve Yönetimi Sendikamızı ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer Budak ile görüştüler.

Erzurum Memur-Sen ve Sağlık-Sen İl Başkanı Abdullah Duman, Sendikamızın Erzurum Şube Başkanı Abdulhekim Yıldırım, Erzurum Eğitim Bir-Sen 2 Şube Başkanı Mustafa Karataş, Bem Bir-Sen Erzurum İl Başkanı Abdullah Sunar, Bayındır Memur-Sen Erzurum İl Başkanı Abdullah Polat, Toç Bir-Sen Erzurum İl Başkanı İsmail Erçoşkun ve Eğitim Bir-Sen Erzurum 1 Nolu Şube Başkan Vekili Ensar Totik sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizle görüşerek istişarede bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sendikal konularda görüş alış verişinde bulunulan ziyarette Genel Başkanımız Budak, Birlik Haber-Sen’in 15 Temmuzda yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi. Emperyalist taarruza karşı 75 milyon vatandaşın canlarını ortaya koyduğunu vurgulayan Budak, artık bu milletin ayağa kalktığını ve emin adımlarla yürümeye başladığını söyledi.

Memur-Sen Erzurum İl Temsilcisi Abdullah Duman, ise sıcak ve samimi karşılamasından dolayı Genel Başkanımız Ömer Budak’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Ziyarette Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Cengiz Bekar, Cüneyt Özban, Muzaffer Boskurt hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 1321

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?