“Büyük PTT Çalıştayı” Kitapçığımız Yayımlandı

28/08/2018

PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü ve TRT Genel Müdürlüğü ile birlikte ortak olarak yürüttüğümüz “Türkiye Kamu İletişim Hizmetlerindeki Sosyal Ortakların, Sosyal Diyalog Kapasitelerinin Geliştirilmesi” başlıklı Avrupa Birliği Projemiz kapsamında 18-19 Aralık 2017 tarihlerinde sendikamızın ev sahipliğinde Ankara’ da gerçekleştirilen “Büyük PTT Çalıştayı” ile yeni bir çalışmaya imza atmıştık.

PTT A.Ş çalışanlarının sorunlarının ve bu sorunlara yönelik çözüm

önerilerinin tartışıldığı çalıştayda, PTT A.Ş.’nin her kademesine ulaşacak şekilde çalışanlarımızın sorunlarının çözümlenmesi ve çözüm yönünde yeni stratejilerin belirlenmesini amaçladık. Çalışanlarımızın hem kurumsal hem de operasyonel süreçlere ilişkin görüş ve önerilerinin alınarak değerlendirmelerin yapıldığı “Büyük PTT Çalıştayı” ile bir çok yönden PTT A.Ş.’ye ve çalışanlara faydalı olacağı inancındayız.

Büyük emeklerle sonuca ulaştırdığımız “Büyük PTT Çalıştayı”nın kitapçığı yayımlandı. Yayımladığımız kitapçıkla birlikte çalıştay sürecinde ele alınan konu, soru ve önerileri sizlerle de paylaşıyoruz.

Birlik Haber-Sen olarak başta PTT A.Ş. olmak üzere hizmet kolumuzda tüm kamu görevlileri adına çalışmaya üretmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. 

“Büyük PTT Çalıştayı” kitapçığına; www.birlikhabersen.org.tr web sitemizin ana sayfasından veya http://www.birlikhabersen.org.tr/uploads/yayinlar/ptt/mobile/index.html link adresinden ulaşabilirsiniz.

Okunma Sayısı : 233

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?