Burgaç, Mersin ve Adana’yı Ziyaret Etti

14/05/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, teşkilat çalışmaları kapsamında Mersin ilini ziyarete ederek hizmet kolundaki kamu çalışanları ile bir araya geldi. Burgaç, Mersin’in ardından çalışmalara Adana’da gerçekleştirilen Şube Temsilciler toplantısı ile devam etti.

Mersin il ve ilçelerinde PTT A.Ş. merkezlerini gezen Burgaç, çalışanları ziyaret etti. Gelen soruları yanıtlayan Burgaç, talepleri toplamayı ihmal etmedi. Birlik Haber-Sen ve yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Yardımcısı, taşeronlar için merakla beklenen eleman alımı konusunda açıklamalarda bulundu.

Çalışmalar sırasında makamları ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Burgaç, çalışanlardan gelen sorunlar ve talepleri iletti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren PTT A.Ş. Müdürleri, Birlik Haber-Sen ve yönetimine çalışmalarda başarılar dilediler.

Mersin’de gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından Adana’da şube temsilciler toplantısına katılan Burgaç, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Toplantıda 15 Mayıs’ta duyurulacak olan Genel Yetkili Sendika konusunda değerlendirmeler yapan Burgaç, tüm Birlik Haber-Sen ailesine teşekkürlerini sundu.

Okunma Sayısı : 578

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?