Budak ve Bekar İstanbul Anadolu Yakası Teşkilatımızı Ziyaret Ettiler

04/10/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, İstanbul Anadolu Yakası teşkilatımızı ziyaret ettiler. Hac farizasından dönen İstanbul Anadolu Yakası Başmüdürü Necati Yoldaş’ı da ziyaret eden Başkanlarımız, Başmüdür Yoldaş’a hac ibadetinin hayırlı olmasını dileyerek, Müdürlüğü bünyesinde bulunan çalışanların sıkıntı ve taleplerini istişare ettiler.

Teşkilat çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiren Başkanlarımız, İstanbul Anadolu Yakası teşkilatımızı ziyaret ederek, Şube Başkanımız Halil İbrahim Derim ve Yönetim Kurulu Üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Başmüdürlük kısım müdürlükleri ve Kadıköy PTT Merkezindeki çalışanlarıyla biraraya gelerek sıkıntı ve taleplerini dinleyen Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, İstanbul Anadolu Şube Başkanım Halil İbrahim Derim , İstanbul Avrupa Yakası 15 Nolu Şube Başkanım Cengiz Şişman ve İstanbul Avrupa Yakası 15 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Ercan Gökal, İstanbul Anadolu Yakası Başmüdürü Necati Yoldaş’ı da ziyaret ederek, hac ibadetinin hayırlı olmasını dileyerek, çalışanların sıkıntı ve taleplerini istişare ettiler.

Başkanlarımız ziyaretlerinin ardından Anadolu Yakası Başmüdürlüğü için yapılan PTT A.Ş. Lokali inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundular. 

Okunma Sayısı : 461

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?