Birlik Haber-Sen’den Bayındır Memur-Sen’ Hayırlı Olsun Ziyareti

12/09/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Karagöz, Bayındır Memur-Sen’in 6. Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’nu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Karagöz, 6. Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’nu ve yönetim kurulunu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni yönetimleri için başarı dileklerini ilettiler.

Seçimden başarıyla çıkan Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu’nu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Genel Başkan Ömer Budak, başarılarının devamını dileyerek, Memur-Sen çatısı altında Birlik Haber-Sen’in ve Bayındır Memur-Sen’in kardeşlik çerçevesi içerisinde her zaman birlikte olacağını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, sendikasının bundan sonra izleyeceği yol haritası ve planları hakkında bilgiler verdi. Tufanoğlu, ziyaretleri için Birlik Haber-Sen heyetine teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Bayındır Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ömer Türk’te hazır bulundu.

 

Okunma Sayısı : 178

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?