Birlik Haber-Sen, Sivas Teşkilatını Ziyaret Etti

12/05/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Vekili Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Karagöz ve Muzaffer Boskurt, teşkilat çalışmaları kapsamında Sivas ilini ziyaret ederek hizmet kolundaki kamu çalışanları ile bir araya geldiler.

Ziyaretlerde; PTT Başmüdürlüğünü ve Posta İşleme Merkezini ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti, personelle sohbet etti.  Çalışanlardan gelen soruları yanıtlayan heyet, gelen talepleri de göz önünde bulundurduklarını ve gerekli yerlere ilettiklerinin altını çizdi. Ayrıca Sendika çalışmaları hakkında da bilgiler veren Genel Başkan Vekili İnaltekin, yakın zamanda duyurulan eleman alımı ile ilgili merak edilen konuları açıkladı.

Çalışmalar sırasında; makamları da ziyaret eden Birlik Haber-Sen heyeti, çalışanların sıkıntılarını PTT il yöneticileri ile paylaştı. PTT müdürlerine Birlik Haber-Sen’in kamu personeli için önemini anlatan Genel Başkan Vekili İnaltekin, çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 Ayrıca Sivas İl Başkanı Sami Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileri ile toplantı yapan heyet; çalışmalar hakkında  bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu.

Okunma Sayısı : 366

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?