Birlik Haber-Sen Heyeti, Çanakkale’yi Ziyaret Etti

04/04/2018

Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Cengiz Bekar ve Muzaffer Boskurt, Trakya Bölgesinde devam eden teşkilat çalışmaları kapsamında Çanakkale’yi ziyaret ettiler.

Çanakkale İl Başkanımız ve aynı zamanda Çan Merkez Müdürü Alpaslan Ergün Gür ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantı yapan Birlik Haber-Sen heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar ve istişarelerde bulundular.

Gerçekleştirilen toplantının ardından Çanakkale il ve ilçelerinde PTT A.Ş. çalışanlarını ziyaret eden heyet, bir araya geldikleri çalışanlara Birlik Haber-Sen’in faaliyetlerinden bahsettiler. Çalışanlardan gelen soruları cevaplandıran Başkanlarımız, hizmet kolundaki tüm kamu çalışanlarının haklarını savunmak için çaba sarf ettiklerini vurguladılar.

Birlik Haber-Sen heyeti, teşkilat çalışmaları kapsamında Çanakkale Başmüdürü Yaşar Öztürk başta olmak üzere Merkez Müdürlerini de makamlarında ziyaret ettiler. PTT A.Ş. çalışanlarının talep ve sorunlarını ileten Başkanlarımız, Birlik Haber-Sen’in sendikal faaliyetlerinden ve toplu sözleşme sürecinde elde edilen kazanımlarından bahsettiler. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Başmüdür ve Merkez Müdürleri, Birlik Haber-Sen heyetine ve Genel Merkeze çalışmalarından başarılar dilediler.

Okunma Sayısı : 178

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?