Birlik Haber-Sen Çorum Teşkilatı İftarda Buluştu

07/06/2018

Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Burgaç, Çorum temsilciliğinin verdiği iftar programına katılarak Çorum PTT A.Ş. çalışanları ile bir araya geldi.

Misafirlerin Ramazan ayını kutlayan Genel Başkan Yardımcısı Burgaç, katılımları için herkese teşekkür etti. Türkiye’nin birçok noktasını gezdiklerini ve birbirinden farklı programlara katıldıklarını dile getiren Burgaç, Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen ailesinin birliğini gururla izlediğini vurguladı.

Birlik Haber-Sen olarak 17.000 üye ile yetkide 7. Yılı ve Memur-Sen olarak 1 milyon üye ile yetkide 10. Yılı kutlamanın büyük bir onur olduğunu ifade eden Burgaç, bu noktaya gelmek için büyük emeklerin verildiğini söyledi. Hakk’ın yolunda verdikleri mücadelede tüm Memur-Sen neferlerini saygıyla selamlayan Mevlüt Burgaç, herkesin yaklaşmakta olan bayramını da kutlamayı da ihmal etmedi.

Yemek sevisinin ardından toplanan Birlik Haber-Sen Çorum teşkilatı çay sohbeti gerçekleştirdi. Sohbet esnasında merak edilen soruları yanıtlayan Genel Başkan Yardımcısı Burgaç, çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Okunma Sayısı : 105

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?