Başkanlarımızdan Adıyaman Teşkilatımıza Ziyaret

20/12/2016

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt teşkilat çalışmaları kapsamında Adıyaman teşkilatımızı ziyaret ederek, hizmet kolumuzda görev yapan kamu görevlileriyle bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, Adıyaman İl Başkanımız Hasan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Genel Başkanımız Budak ve beraberindeki heyet daha sonra Adıyaman PTT A.Ş. Başmüdürlüğüne Vekâlet eden İşletme Teknik Birimler Müdürü İbrahim Fırat'ı, Başmüdürlük çalışanlarını, Dağıtım ve Merkez Müdürlük çalışanlarını ziyaret ederek, sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Ziyaretlerde sendikamızın çalışmalarını anlatan Genel Başkan Ömer Budak, Birlik Haber-Sen olarak yetkili oldukları kurumlardaki çalışanların her zaman yanında olduklarını belirterek, herkesin eşit ve iyi şartlara sahip olabilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

Genel Başkanımız Budak, “Birlik Haber-Sen teşkilatları hizmeti kendilerine görev bilmiş gönül erleri topluluğudur, siz çalışanların da ailesidir. Bu büyük aileyi hep birlikte daha da büyüteceğiz. Bütün teşkilatlarımızla sahaya indik. Gece gündüz, canla başla çalışıyoruz. 3. Dönem Toplu Sözleşmesi’nde, KİK toplantısında ve KPDK’ da sizlerin desteğiyle büyük kazanımlar elde ettik. Birlik Haber-Sen’e de yakışan budur. Biz üretimlerin sendikasıyız, hizmete talibiz. Üye sayımızı artırarak daha büyük hizmetlere, kazanımlara hep birlikte koşacağız.” diye konuştu.

Okunma Sayısı : 1010

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?