Başkanlarımız Sivas Teşkilatımızı Ziyaret Etti

23/11/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, Sivas teşkilatımızı ziyaret ederek, İl Başkanımız Musa Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle istişarelerde bulundular.

İlk olarak Sivas İl Başkanımız Musa Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, İl Başkanımız Musa Yıldız’dan çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Sivas İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle istişarelerde bulundular.

Üyelerimizle bir araya gelerek sıkıntı ve taleplerini dinleyen Başkanlarımız, Üyelerimizin sıkıntı ve taleplerini rapor haline getirerek PTT A.Ş. Sivas Başmüdürlüğüne ilettiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar ve Sivas İl Başkanımız Musa Yıldız, PTT A.Ş. Sivas Başmüdürlüğüne bağlı birim müdürlüklerini, Posta İşleme ve Dağıtım Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, son olarak Memur-Sen Sivas İl Başkanlığını ziyaret ederek, Sivas'taki çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Sağlık-Sen Sivas İl Başkanı Efe Zileli, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genel Başkanımız Ömer Budak’a bir plaket taktim etti. 

Okunma Sayısı : 334

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?