Başkanlarımız RTÜK Üst Kurul Başkanı Prof. Dr. Yerlikaya’yı Ziyaret Ettiler

06/03/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Karagöz, Muzaffer Boskurt ve Genel Merkez Kadın Komisyonu Başkanımız Fatma Safiye Yelken, Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya’yı makamında ziyaret ederek; istişarelerde bulundular.

Birlik Haber-Sen olarak hizmet kolundaki çalışanlar için verilen mücadeleler ve yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Genel Başkanımız Ömer Budak, RTÜK çalışanlarının sıkıntı ve taleplerini Prof. Dr. İlhan Yerlikaya’ya iletti. RTÜK’ün Türk yayıncılık tarihinin en önemli kurumlarından biri olduğunu vurgulayan ve takdirle takip ettiklerini dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, sendikamızın geleceğe yönelik tasarlanan ve hedeflenen faaliyetleri hakkında da önemli bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren RTÜK Üst Kurul Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtti. Birlik Haber-Sen’in ve Memur-Sen’in milletin bekası için büyük mücadeleler verdiğini aktaran RTÜK Üst Kurul Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, yapılan çalışmaları takdir ettiklerini söyledi.

Ziyaretin ardından Genel Başkanımız Ömer Budak, RTÜK Üst Kurul Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya’ya hediyesini takdim etti.

Okunma Sayısı : 275

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?