Başkanlarımız Kahramanmaraş’ta Birtakım Ziyaretlerde Bulundular

19/12/2016

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç ve Muzaffer Boskurt, teşkilat çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri Kahramanmaraş’ta birtakım ziyaretlerde bulundular.

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Muzaffer Boskurt, Kahramanmaraş İl Başkanımız Ali Seyyit Sevin ve Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u, ziyaret ederek dağıtıcıların toplu taşıma araçlarında yaşadıkları sıkıntıları ilettiler.

Genel Başkanımız Budak ve beraberindeki heyet, daha sonra Kahramanmaraş PTT A.Ş. Başmüdürü Mustafa Çoşkun’ u, ziyaret ettiler.

Memur-Sen İl Başkanı Abdulaziz Aydın’ı da ziyaret eden Başkanlarımız, STK olarak dünyada ve ülkemizde yaşanan olayların yanı sıra sendikal konular üzerinde konuştular.

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Muzaffer Boskurt, Kahramanmaraş İl Başkanımız Ali Seyyit Sevin ve Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kahramanmaraş PTT A.Ş. çalışanlarıyla bir araya gelerek, çalışanların sıkıntı ve taleplerini dinlediler. 

Okunma Sayısı : 1035

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?