Başkanlarımız İstanbul Avrupa Yakası Teşkilatımızı Ziyaret Ettiler

04/10/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, İstanbul Avrupa Yakası Teşkilatlarımızı ziyaret ettiler.

Başkanlarımız, ilk olarak İstanbul Avrupa Yakası 15 Nolu Şubemizi ziyaret ederek, Şube Başkanımız Cengiz Şişman ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Burada bir süre istişarede bulunan Başkanlarımız, daha sonra hizmet kolumuza bağlı PTT A.Ş.’nin çeşitli işyerlerini ziyaret ederek, çalışanların sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Şişli, Kasımpaşa PTT A.Ş. Merkez Müdürlüklerini ve İstanbul Avrupa Yakası Başmüdürlüğünün kısım müdürlüklerini ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Bekar, İstanbul Avrupa Yakası 15 Nolu Şube Başkanımız Cengiz Şişman ve Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz buradaki çalışanların sıkıntı ve taleplerini dinlediler.

Ziyarette bulundukları yerlerde sendikamızın yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Başkanımız Ömer Budak, sendikamızın 2018-2019 yıllarını kapsayacak 4. Dönem toplu sözleşme kazanımlarımızı çalışanlara anlattı.

Okunma Sayısı : 304

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?