Başkanlarımız Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Ceylan’ı Ziyaret Ettiler

15/01/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Karagöz ve Zonguldak İl Başkanımız Muhammet Çatalçam, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı, ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Karagöz ve Zonguldak İl Başkanımız Muhammet Çatalçam, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Birlik Haber-Sen heyetine teşekkür etti. Memur-Sen'in ve Birlik Haber-Sen’in çalışmalarını dikkatle takip ettiklerini belirten Ceylan, "Büyük ve güçlü Türkiye yolunda sorumluluk alan Memur-Sen’e ve Memur-Sen’e bağlı sendikalara müteşekkiriz" diye konuştu.

Sendikamız hakkında bilgi veren Genel Başkanımız Ömer Budak ise Birlik Haber-Sen olarak özelde hizmet kolundaki çalışanların; genel de ise ülke ve milletin menfaatleri için çalıştıklarına vurgu yaptı.

Ziyaretin sonunda Genel Başkanımız Ömer Budak, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’a, bir tablo hediye etti.

Okunma Sayısı : 371

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?