Başkanlarımız Başmüdürler Toplantısına Katıldılar

10/02/2018

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Karagöz ve Samsun İl Başkanımız Mustafa Toprak PTT A.Ş.‘nin Samsun’ da düzenlediği Başmüdürler Toplantısına katıldılar.

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, başkanlığında toplanan PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları ve Başmüdürlerin katıldığı toplantıya Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda Genel Yetkili Sendika olarak Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyelerimiz de davetlilerdi. Sendikamız adına Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Karagöz ve Samsun İl Başkanımız Mustafa Toprak katıldılar.

Toplantının sonunda Genel Müdür Kenan Bozgeyik ile özel olarak görüşen Başkanlarımız, görüş alışverişinde bulundular. Toplantıda görüşülen başlıklarla ilgili bilgi veren Genel Başkanımız Ömer Budak, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’ e PTT A.Ş. çalışanlarının sıkıntı ve taleplerini ilettiklerini belirti.

Okunma Sayısı : 230

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?