Başkanlarımız Başmüdürler Toplantısına Katıldı

06/10/2017

Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcımız Muzaffer Boskurt ve Nevşehir İl Başkanımız Ümit Gümüş PTT A.Ş.‘nin Nevşehir’ de düzenlediği Başmüdürler Toplantısına katıldılar.

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, başkanlığında toplanan PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları ve Başmüdürlerin katıldığı toplantıya Basın, Yayın ve İletişim Hizmet Kolunda Genel Yetkili Sendika olarak Birlik Haber-Sen Yönetim Kurulu Üyelerimiz de davetlilerdi. Sendikamız adına Genel Başkanımız Ömer Budak, Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcımız Muzaffer Boskurt ve Nevşehir İl Başkanımız Ümit Gümüş katıldılar.

Toplantının sonunda Genel Müdür Kenan Bozgeyik ile özel olarak görüşen Başkanlarımız, görüş alışverişinde bulundular. Toplantıda görüşülen başlıklarla ilgili bilgi veren Genel Başkanımız Ömer Budak, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’ e PTT A.Ş. çalışanlarının sıkıntı ve taleplerini ilettiklerini belirterek şunları söyledi: “PTT A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Kenan Bozgeyik ile bire bir yaptığımız toplantıda ağırlıklı olarak şu başlıklar üzerinde durduk. PTT A.Ş. personel alımları; İHS’ li personellerin mali ve sosyal hakları; Dağıtıcıların memuriyete geçirilmesi; unvan yükselme sınavlarında yaşanan sorunların çözümü. Sayın Genel Müdür önerilerimizi ve fikirlerimizi önemsediğini belirtti. Bizlerde sorunların çözümü konusunda Sayın Genel Müdürün sonuna kadar atılması gereken adımları atacağından eminiz. Kurumumuz adına, çalışanlarımız adına her şey hayırlı olur inşallah. Başta Genel Müdür Kenan Bozgeyik Bey olmak üzere tüm PTT A.Ş. Yönetimi ve Başmüdürlere Sendikamıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.”

Okunma Sayısı : 575

Haber Fotoğrafları

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?