Başdağıtıcılar Derneğinden Sendikamıza Ziyaret

18/11/2016

Başdağıtıcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle görüş alışverişinde bulundular.

Başdağıtıcılar Derneği Başkanı Mehmet Karaçalı ve Dernek Başkan Yardımcısı Serkan Çakım, Sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Ömer Budak ve Genel Başkan Yardımcılarımızla görüşerek, başdağıtıcıların sıkıntılarını ve talepleri konusunda istişarede bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Ömer Budak, Birlik Haber-Sen olarak hizmet kollarında bulunan bütün çalışanların problemleri ve taleplerinin çözüme kavuşturulması adına var güçle çalıştıklarını belirterek, PTT A.Ş.’de faaliyet gösteren derneklerle el ele vererek büyük bir sinerji oluşturduklarını söyledi.

Başdağıtıcıların sıkıntı ve talepleri konusunda Genel Başkanımız Ömer Budak’ dan destek isteyen Başdağıtıcılar Derneği Başkanı Mehmet Karaçalı ise Birlik Haber-Sen’in hizmet kolunda bütün kamu görevlilerinin sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğine dikkat çekerek, sorunların çözümü konusunda Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak’ın ve yönetiminin canla başla çalıştığını söyledi.

Ziyarette Genel Başkan Vekilimiz Gürbüz İnaltekin, Genel Başkan Yardımcılarımız Mevlüt Burgaç, Cengiz Bekar ve Muzaffer Boskurt’ da hazır bulundu.

Okunma Sayısı : 866

DİĞER HABERLER

M Akif İnan Köşesi

TRT Haber Haberler

Son Dakika Haberleri  |  Haber Manşetleri
ANKET
Yeni Web Sitemizin Kullanışlı ve Daha Estetik Olduğu Fikrine Katılıyor musunuz?